Shoptet tvorba a úprava šablon

Jsem certifikovaným zlatým Shoptet partnerem a nabízím kompletní tvorbu Shoptet šablon na míru či jejich další úprav na míru.

Nedávné realizace

Eliwood
Eliwood
Film-Technika
Film-Technika
3v1 Tři v jednom
3v1 tři v jednom
Sun System
Sun systém
Mentis Lab
Mentis Lab
Svět Oříšků
Svět oříšků
AZ Fishing
AZ Fishing

Shoptet je ideálním řešením pro e-shopy, neboť poskytuje přehlednou a jednoduchou administraci a ne nadarmo na Shoptetu funguje více než 27 000 e-shopů.

Co je to Shoptet?

Proč e-shop ode mně?

Proč šablonu na Shoptetu na míru?

  • Důvěryhodnost a odlišení se od ostatních

    Neomezujte se designem a odlište se od ostatních e-shopů a získejte tak velmi klíčovou vlastnost - vyšší důvěryhodnost!

  • Tvorba s ohledem na UI a UX

    Moderní grafika dle vašich představ a mých dlouholetých zkušeností, která udrží uživatele na vašem webu a zvýší vaše konverze.

  • Optimalizace pro počítač i telefon

    Šablony na Shoptetu tvořím s maximální optimalizací pro všechny druhy zařízeních od počítačů po tablety a telefony.

Kdo jsem?

Jsem zlatým partnerem Shoptetu

Jmenuji se Tomáš Hlad a jsem jednatelem firmy techka s.r.o., která má na starosti projekt Shopťák.cz. Zaměřuji se na tvorbu webů a e-shopů.

700+
Webů a e-shopů, které aktivně využívání můj design. Více informací.
Simona Lukovská
S Tomášem Hladem spolupracuji už delší dobu. Vypracoval pro nás celý design e-shopu. Profesionální přístup, rychlé a včasné provedení. Určitě můžu jen a jen doporučit.
Monika Moravčíková
Spolupráci s Tomášem mohu vřele doporučit. Práci odvedl perfektně přesně podle mých představ a v předem naplánovaném termínu. Komunikace byla vždy rychlá a efektivní. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Děkuji!
Jakub Pavlíček
S Tomášem spolupracuji již několik let. Je to odborník na slovo vzatý a jeho výsledná práce vede vždy ke spokojenosti klientů. Ví, co má v úvodu zjistit a umí jasně nastavit spolupráci od A do Z. Je to jeden z mála lidí v oboru, který aktivně komunikuje a rychle zpracuje vaše požadavky. Výsledná práce vždy stojí za to, je nejen plně fungující, ale i poutavá pro oko. S Tomášem je radost spolupracovat.
Film Technika
Profesionální a musíme říct, že velmi rychlé jednání! Stručná, jasná komunikace. Dlouho jsme se rozhodovali kterého ze Shoptet partnerů oslovit a zpětně absolutně nelitujeme. Doporučujeme jasně a stručně sepsat co potřebujete a pan Hlad to vyřídí. Ani jednou nám neřekl "Ne". Je to zkrátka člověk na správném místě .. borec s obrovskými znalostmi! :o)
Jan Vrbický
Spolupráce s Tomášem je skvělá a každému ji mohu doporučit. Dlouho jsme přemýšleli nad celkovou úpravou e-shopu a po dlouhých úvahách padla volba na Tomáše, který nám vytvořil nový vzhled e-shopu. Jeho návrh, komunikace, realizace byla skvělá. Oceňuji super komunikaci a detailní vysvětlení všeho kde si člověk není jistý. Děkujeme za spolupráci.
Martin M.
Mohu jen doporučit. Profesionální jednání, rychlá komunikace, ochota, a skvěle odvedená práce. Pokud budu řešit v budoucnu nějaký problém nebo bude potřeba nějaká úprava, vím na koho se obrátit. Moc děkuji za spolupráci.
Vitaly R.
Šablony a programátorské práce od pana Hlada můžu jen doporučit. Spolupracuji s ním již delší dobu a kromě rychlé zpětné vazby je práce dodávána vždy včas a kvalitně. Děkuji.
Ahmed Sanni
Tomáš Hlad je neuvěřitelný profesionál, který nám defacto vytvořil design, bannery, grafiku našeho e-shopu téměř od nuly. Spolupracujeme spolu dodnes a maximálně jeho služby doporučuji.
Kontakujte mně

Pošlete mi nezávaznou poptávku

Aktuální vytíženost:

Stále přijímám nové klienty

vytíženost
79%
Copyright ©2021. Všechna práva vyhrazena.