O mně

Jmenuji se Tomáš Hlad a okolo roku 2006 jsem se začal aktivně zajímat o tvorbu webových stránek, kódování a design. V roce 2011 jsem se stal živnostníkem s cílem hledat si své vlastní klienty bez závislosti na nějaké firmě. V roce 2018 jsem založil firmu techka s.r.o. se zaměřením na tvorbu šablon na míru na platformě Shoptetu.

V rámci své firmy techka s.r.o. mám aktivní projekty Shopťák.cz a Shopman.cz.

Více než 700 webů a e-shopů využívá můj design. Krom toho, že ročně vytvořím více než 50 webů a eshopů, tak také vydávám své vlastní doplňky viz. odkaz, kde například se nachazí drobné úpravy pro e-shopy, tak i kompletní grafické šablony, které jsou velmi populární. Odhaduji, že koncem roku 2021 bych se měl dostat až na počet 1000 webů a e-shopů využívající můj design.

Níže najdete například odkaz na rozhovor, který jsem dával pro magazín Mladýpodnikatel, kde zjistíte, jak nad designem přemýšlím.

Jak přemýšlím nad tvorbou designu?

Můj profil na Shoptetu

Kdo jsem?

Jsem zlatým partnerem Shoptetu

Jmenuji se Tomáš Hlad a jsem jednatelem firmy techka s.r.o., která má na starosti projekt Shopťák.cz. Zaměřuji se na tvorbu webů a e-shopů.

700+
Webů a e-shopů, které aktivně využívání můj design. Více informací.
Simona Lukovská
S Tomášem Hladem spolupracuji už delší dobu. Vypracoval pro nás celý design e-shopu. Profesionální přístup, rychlé a včasné provedení. Určitě můžu jen a jen doporučit.
Monika Moravčíková
Spolupráci s Tomášem mohu vřele doporučit. Práci odvedl perfektně přesně podle mých představ a v předem naplánovaném termínu. Komunikace byla vždy rychlá a efektivní. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Děkuji!
Jakub Pavlíček
S Tomášem spolupracuji již několik let. Je to odborník na slovo vzatý a jeho výsledná práce vede vždy ke spokojenosti klientů. Ví, co má v úvodu zjistit a umí jasně nastavit spolupráci od A do Z. Je to jeden z mála lidí v oboru, který aktivně komunikuje a rychle zpracuje vaše požadavky. Výsledná práce vždy stojí za to, je nejen plně fungující, ale i poutavá pro oko. S Tomášem je radost spolupracovat.
Film Technika
Profesionální a musíme říct, že velmi rychlé jednání! Stručná, jasná komunikace. Dlouho jsme se rozhodovali kterého ze Shoptet partnerů oslovit a zpětně absolutně nelitujeme. Doporučujeme jasně a stručně sepsat co potřebujete a pan Hlad to vyřídí. Ani jednou nám neřekl "Ne". Je to zkrátka člověk na správném místě .. borec s obrovskými znalostmi! :o)
Jan Vrbický
Spolupráce s Tomášem je skvělá a každému ji mohu doporučit. Dlouho jsme přemýšleli nad celkovou úpravou e-shopu a po dlouhých úvahách padla volba na Tomáše, který nám vytvořil nový vzhled e-shopu. Jeho návrh, komunikace, realizace byla skvělá. Oceňuji super komunikaci a detailní vysvětlení všeho kde si člověk není jistý. Děkujeme za spolupráci.
Martin M.
Mohu jen doporučit. Profesionální jednání, rychlá komunikace, ochota, a skvěle odvedená práce. Pokud budu řešit v budoucnu nějaký problém nebo bude potřeba nějaká úprava, vím na koho se obrátit. Moc děkuji za spolupráci.
Vitaly R.
Šablony a programátorské práce od pana Hlada můžu jen doporučit. Spolupracuji s ním již delší dobu a kromě rychlé zpětné vazby je práce dodávána vždy včas a kvalitně. Děkuji.
Ahmed Sanni
Tomáš Hlad je neuvěřitelný profesionál, který nám defacto vytvořil design, bannery, grafiku našeho e-shopu téměř od nuly. Spolupracujeme spolu dodnes a maximálně jeho služby doporučuji.
Kontakujte mně

Pošlete mi nezávaznou poptávku

Aktuální vytíženost:

Stále přijímám nové klienty

vytíženost
79%
Copyright ©2021. Všechna práva vyhrazena.