Kariéra

Kodér HTML, JS, CSS

Aktuálně sháním do své firmy techka s.r.o. nového pomocníka se znalostmi HTML, CSS a JS. Podmínkou je alespoň základní zkušenost, jak funguje Shoptet pro tvorbu individuálních šablon. Možnost práce na IČO nebo na HPP. Další podmínky spolupráce dle dohody.

Grafický designer, webdesigner

Do mé firmy techka s.r.o. sháním na drobnou výpomoc při tvorbě grafických návrhů e-shopů. Znalost Shoptetu výhodou. Práce pouze na IČO na cca 10 hodin týdně. Nabízím honorář 250 Kč / hod.

Kdo jsem?

Jsem zlatým partnerem Shoptetu

Jmenuji se Tomáš Hlad a jsem jednatelem firmy techka s.r.o., která má na starosti projekt Shopťák.cz. Zaměřuji se na tvorbu webů a e-shopů.

700+
Webů a e-shopů, které aktivně využívání můj design. Více informací.
Simona Lukovská
S Tomášem Hladem spolupracuji už delší dobu. Vypracoval pro nás celý design e-shopu. Profesionální přístup, rychlé a včasné provedení. Určitě můžu jen a jen doporučit.
Monika Moravčíková
Spolupráci s Tomášem mohu vřele doporučit. Práci odvedl perfektně přesně podle mých představ a v předem naplánovaném termínu. Komunikace byla vždy rychlá a efektivní. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Děkuji!
Jakub Pavlíček
S Tomášem spolupracuji již několik let. Je to odborník na slovo vzatý a jeho výsledná práce vede vždy ke spokojenosti klientů. Ví, co má v úvodu zjistit a umí jasně nastavit spolupráci od A do Z. Je to jeden z mála lidí v oboru, který aktivně komunikuje a rychle zpracuje vaše požadavky. Výsledná práce vždy stojí za to, je nejen plně fungující, ale i poutavá pro oko. S Tomášem je radost spolupracovat.
Film Technika
Profesionální a musíme říct, že velmi rychlé jednání! Stručná, jasná komunikace. Dlouho jsme se rozhodovali kterého ze Shoptet partnerů oslovit a zpětně absolutně nelitujeme. Doporučujeme jasně a stručně sepsat co potřebujete a pan Hlad to vyřídí. Ani jednou nám neřekl "Ne". Je to zkrátka člověk na správném místě .. borec s obrovskými znalostmi! :o)
Jan Vrbický
Spolupráce s Tomášem je skvělá a každému ji mohu doporučit. Dlouho jsme přemýšleli nad celkovou úpravou e-shopu a po dlouhých úvahách padla volba na Tomáše, který nám vytvořil nový vzhled e-shopu. Jeho návrh, komunikace, realizace byla skvělá. Oceňuji super komunikaci a detailní vysvětlení všeho kde si člověk není jistý. Děkujeme za spolupráci.
Martin M.
Mohu jen doporučit. Profesionální jednání, rychlá komunikace, ochota, a skvěle odvedená práce. Pokud budu řešit v budoucnu nějaký problém nebo bude potřeba nějaká úprava, vím na koho se obrátit. Moc děkuji za spolupráci.
Vitaly R.
Šablony a programátorské práce od pana Hlada můžu jen doporučit. Spolupracuji s ním již delší dobu a kromě rychlé zpětné vazby je práce dodávána vždy včas a kvalitně. Děkuji.
Ahmed Sanni
Tomáš Hlad je neuvěřitelný profesionál, který nám defacto vytvořil design, bannery, grafiku našeho e-shopu téměř od nuly. Spolupracujeme spolu dodnes a maximálně jeho služby doporučuji.
Kontakujte mně

Pošlete mi nezávaznou poptávku

Aktuální vytíženost:

Stále přijímám nové klienty

vytíženost
79%
Copyright ©2021. Všechna práva vyhrazena.