Co je to Shoptet?

Shoptet je největší platformou v ČR

Jaké jsou přednosti platformy Shoptet?

Shoptet je takzvané pronájmové, nebo chcete-li krabicové řešení eshopu. Každý eshop potřebuje mít administraci, skrze kterou si budete moct na web nahrávat produkty a další obsahy.

Shoptet je administrativní systém pro správu e-shopů a pokladen, který je zaměřený především na český trh s českou podporou. Hlavní výhodou Shoptetu je to, že nemusíte do začátku vkládat velké peníze za tvorbu a aktualizaci vlastního systému, ale platíte za moderní eshop formou nájmu (měsíčním paušálem), a o jeho vývoj a aktualizace se nemusíte starat. Na výběr máte z několika grafickcýh šablon.

Moje práce spočívá v tom, že vám jednu z těchto šablon graficky upravím, aby odpovídala přesně vašim požadavkům.

Kdo jsem?

Jsem zlatým partnerem Shoptetu

Jmenuji se Tomáš Hlad a jsem jednatelem firmy techka s.r.o., která má na starosti projekt Shopťák.cz. Zaměřuji se na tvorbu webů a e-shopů.

1200+
E-shopů používají můj design na Shoptetu
3100+
Aktivních instalací mají mé doplňky na Shoptetu
Jaroslav Tručka, kezdravi.cz
Neuvěřitelně rychlé implementace našich požadavků, kreativní řešení podle našich představ. To vše za velmi příznivé ceny. Mohu vřele doporučit!
Kristýna Cupa, eshop.oolaboo.cz
Na Tomáše se obracím opakovaně. Absolutně bezproblémová, rychlá a ochotná spolupráce. Máme za sebou několik spoluprací, malých i větších, a vždycky jsem spokojena na 110 %.
Monika Moravčíková, eliwood.cz
Spolupráci s Tomášem mohu vřele doporučit. Práci odvedl perfektně přesně podle mých představ a v předem naplánovaném termínu. Komunikace byla vždy rychlá a efektivní. Určitě to nebyla naše poslední spolupráce. Děkuji!
Adam Borovský, Garlo.cz
Moc šikovný partner. Zvládl snad úplně vše za férovou cenu a to nemáme zrovna obyčejné požadavky vzhledem k odlišnému business modelu. Navíc dodržel i termín oproti zkušenosti s programátory :)
Jakub Šalmík, goldpc.cz
S grafikou a kódováním nové šablony jsme moc spokojeni. Oceňuji rychlé a věcné jednání. Rádi se do budoucna s dalšími úpravami opět obrátíme na pana Tomáše.
Libor Zezulka, ruscona.cz
Velká spokojenost. Tomáš má vysokou erudici, vynikající technické znalosti platformy a jejich možností. Podařilo se nám v rámci krabicového řešení postavit unikátní design, což není úplně snadné. Doporučuji.
Kontakujte mně

Pošlete mi nezávaznou poptávku

Copyright ©2023.