Tvorba webových stránek - Tomáš Hlad - Tvorba webových stránek

Tvorba webových stránek

Nabízím profesionální tvorbu webových stránek na míru

Zabývám se tvorbou webových stránek na míru. Stačí mi zaslat veškeré podklady k tvorbě (například, jak by mohl web vypadat a jak by měl být rozvržen). Následně bych vám zaslal cenovou nabídku a dobu realizace, která je běžně u průměrného webu okolo 2-4 týdnů. Kompletní tvorbu s Vámi budu postupně konzultovat a případně vše upravím, aby vše bylo dle vašich představ. V případě zájmu mě neváhejte kontaktovat. Dále jsem schopen realizovat i eshopy na systému WordPress nebo Shoptetu.

Co potřebuji znát?

 1. Jak by měl web vypadat?

  Stačí mi zaslat 2-3 weby, které se vám líbí po grafické stránce a bez ohledu na strukturu. Weby mohou být i zcela mimo váš obor.

 2. Jaká by měla být struktura webu?

  Máte-li představu o struktuře webu, rozkreslete ji na papír nebo v Malování. Pokud nemáte představu, můžete to nechat zcela na mě.

 3. Co by měl web umět?

  Sepište mi všechny funkce, jaké by měl web mít (například kontaktní formuláře, uživatelské prostředí, newsletter, novinky a podobně).

 4. Máte další požadavky?

  Máte-li další speciální požadavky, tak mi je sepište v bodech. Pokud nemáte představu, tak ji můžete přenechat zcela na mě.

Jak probíhá tvorba webu?

Krok po kroku až k výsledku
 • 1. Tvorba nabídky

  Na základě Vámi zaslaných podkladů Vám vytvořím nezávaznou cenovou nabídku. Pokud se na spolupráci domluvíme, tak vám vystavím zálohovou fakturu.

 • 2. Grafická tvorba

  Vytvořím grafický návrh webu, který s vámi budu konzultovat a případně vše upravím dle vašich požadavků dokud nebude grafický návrh schválen.

 • 3. Kódování

  Grafický návrh nakóduji do HTML a CSS. Následně implementuji web do administrativního systému Wordpress, kde si vše budete moct sami spravovat.

 • 4. Dokončení webu

  Hotový web vám předám, žašlu jednoduchý video-návod a zaškolím, jak s webem pracovat. Dále realizuji případné drobné opravy a korektury.

 • 5. Fungování webu

  O web se pak můžete starat zcela sami nebo tuto administrativu můžete přenechat mě ať se už jedná o vkládání textů či SEO optimalizaceCopyright © 2011-2018. Všechna práva vyhrazena. Vytvořil Tomáš Hlad & techka s.r.o.